Pašvaldības autoceļu pārbūve

2018-05-09, 06.29

NAP ELFLA

Uzsāks autoceļu pārbūves darbus T-3 “Laimiņas–Kamārce” Tārgales pagastā, Va-7 “Pasiekstes ceļš” Vārves pagastā, Uz-30 “Alekši–Silkrogs” Užavas pagastā, Pu-01 “Lodnieki–Ūzdari” un Pu-2 “Ķeņģu tilts” Puzes pagastā, kā arī Zi-04 “Saulītes–Sises ciems” un Zi-03 “Vētras–Mazpūšļi–Blende” Ziru pagastā.

Pārbūvējamo ceļu posmu kopējais garums ir 9,4 km. Būvdarbi jāveic 5 mēnešu laikā. Būvdarbus šajos objektos veiks SIA “Venta 1” par līgumu kopsummu 1 064 762,91 eiro, bet būvuzraudzību par kopsummu 20 025,50 eiro, t.sk. PVN, nodrošinās SIA “Firma L4”, norīkots būvuzraugs Aivars Rudzāts.
   Tāpat šīs programmas gaitā tiek izstrādāti būvprojekti pašvaldības autoceļiem T-3 “Krievlauki–Ezernieki” Tārgales pagastā, Va-10 “Zīles ceļš” un Va-15 “Sušķu ceļš” Vārves pagastā, Uz-16 “Rukši–Lielais tilts” Užavas pagastā. Būvprojektu izstrādi Vārves un Užavas pagastu autoceļiem veic SIA “PBT” par līgumu kopsummu 7865 eiro un Tārgales pagasta autoceļam SIA “Global Project” par līguma summu 6564,25 eiro, izpildes termiņš 2018. gada 5. jūlijs.
   Projekts tiek realizēts, pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumam “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.
   Vairāk informācijas par ELFLA pieejama EK tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm.