Energoefektivitātes paaugstināšana Zūru pamatskolā

2018-08-06, 09.27
NAP ES Reg.fondsX

31.07.2018. Ventspils novada pašvaldība parakstījusi Vienošanos Nr. 4.2.2.0/17/I/073 par projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Ventspils novada Zūru pamatskolā” īstenošanu līdz 30.12.2018., t.sk.  ERAF finansējuma 281 683 eiro un valsts budžeta dotācijas – 12427,19 eiro apmērā piešķiršanu.

Projekta mērķis: veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu Zūru pamatskola, atbilstoši Ventspils novada pašvaldības Attīstības programmas investīciju plānam.
   Iepirkuma procedūras rezultātā būvdarbus veic  SIA “Ostas celtnieks” – 515 403,87 eiro ar PVN), būvuzraudzību –  SIA “BaltLine Globe” – 15 488,00 eiro ar PVN) un autoruzraudzību SIA “Inženiertehniskie projekti” 3 303,30 eiro ar  PVN) veicēji.
   Zūru skolas ēkai tiks veikti sekojoši darbi: siltināta ēkas fasāde un bēniņi, demontēts vecais jumts un izbūvēts jauns, pārbūvēti ārējie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, labiekārtota teritorija un sporta zāles daļā izbūvēts saules kolektors.