Ventspils novads

 

Ugāles vidusskolā atvērs pašpārvaldes telpu

galds m
   25. janvārī Ugāles vidusskolas trešajā stāvā korpusā, kurā reiz bija internāts, atvērs skolēnu pašpārvaldes telpu. Lai to varētu izremontēt, ugālnieki piedalījās Ventspils novada pašvaldības projektu konkursā "Jaunietis darbībā 2018", saņemot līdzekļus materiālu iegādei.
  maz gabal
  mus n
   Ugāles vidusskolas direktores vietniecei audzināšanas jomā Andai Aumalei prieks, ka telpu remontā aktīvi iesaistījās mācību iestādes audzēkņi un viņu vecāki. Īpašu ieguldījumu sniedza pašpārvaldes vadītāja Elizabete Gulbe un skolnieces Rēzija Blumfelde un Luīze Daņiļeviča, bet uzteicami ir visi, kuri iesaistījās projekta īstenošanā, lai pašpārvaldei domātā telpa būtu mājīga un ērta. Tajā ir liela un melna tāfele, uz kuras var uzrakstīt idejas un novēlējumus, arī vērojumus, galds, skapji, dīvāns. Par to, ka skolā vajadzētu atsevišķu pulcēšanās vietu, Ugālē sāka domāt jau 2011. gadā, bet nu sapnis ir īstenojies – par to jāpateicas arī skolas saimniecības daļas Dzintras Rutules iniciatīvai.
   25. janvārī Ugāles vidusskolā ieradīsies citu Ventspils novada mācību iestāžu pašpārvalžu pārstāvji, lai kopā ar ugālniekiem svinīgi atvērtu izremontēto kabinetu, kuram dots nosaukums "T–elpa", iesaistījos diskusijā par skolēnu pašpārvalžu uzdevumiem un spēlēs, saturīgi pavadot piektdienas pēcpusdienu. Jāpiebilst, ka "T–elpā" varēs pulcēties arī klašu vecākie, tajā jau notikusi Ziemassvētku rotājumu darināšana.   
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Februāris 2019
P O T C Pk S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3