Ventspils novads

 

Realizē pašvaldības atbalstītus projektus

Iezbasketbola laukumu (3)

Biedrība “Annahite” un Stiklu internātpamatskola 2018. gadā piedalījās divos Ventspils novada pašvaldības projektu konkursos. Abos projektos tika saņemts finansējums, kā rezultātā Puzes pagasts ir tapis par divām vietām sakoptāks.

  Iezbasketbola laukumu (1)
  Iezbasketbola laukumu (2)
  Iezbasketbola laukumu (4)
  Iezbasketbola laukumu (5)

Projekta konkursā biedrība “Annahite” – “Mēs savā novadā 2018”, atbalstīja ar pieprasīto projekta  finansējumu – 485 eiro. Projekta gaitā Stiklu ciemā ir iekārtotas divas jaunas sporta aktivitāšu vietas – pludmales volejbola laukums, kurā tika uzstādīti 3 m gari divi stabi, nomainīts volejbola tīkls un iekārtots laukums atbilstoši pēc izmēra.

Basketbola laukumā skolēni, ar mājturības un tehnoloģiju skolotāju palīdzību, taisīja un nomainīja vairogus ar jaunām stīpām, kā arī iezīmēja laukumu. Pie katra jaunizveidotā laukuma uzstādīja soliņus.

Kā paši skolēni atzina, projekta process bija spēja uzdrīkstēties paveikt dažādus darbus, apgūstot jaunas darba iemaņas. Par veikto darbu skolēni ļoti priecājās, jo sportiskajām aktivitātēm svaigā gaisā un brīvā laika pavadīšanas iespējas, būs ne tikai Stiklu ciema iedzīvotājiem un bērniem, bet arī ciemiņiem.

Projekta konkursā – “Jaunietis darbībā 2018” – Stiklu internātpamatskola pieteica projektu “Lauku virtuve”. Skola saņēma finansiālu atbalstu no novada pašvaldības – 350 eiro apmērā. Skolotāju Agra Apsīša un Edgara Mihņēviča vadībā tika izgatavotas nepieciešamās detaļas no metāla “Lauku virtuves” uzstādīšanai. “Lauku virtuves” atklāšanas pasākumā “Izgaršosim Kurzemi Stiklos” piedalījās Prenclavas dzirnavas īpašniece Pārsla Kupše – “Īstā latviešu saimniece - 2015”, ar kuru kopā skolēni gatavoja Kurzemē raksturīgos ēdienus (ķimeņu sieru, pīrāgus, sviestu, kartupeļu pankūkas, zirņu zupu). Projekta ietvaros skolā tika iekārtota izstāde ar nosaukumu “Viss ap un par pavārgrāmatām”. Apmeklētāji bija ne tikai Stiklu ciema iedzīvotāji, bet arī skolas viesi.

“Lauku virtuve” ir un būs pieejama visiem interesentiem jebkurā gadalaikā, kuri apmeklē un apmeklēs Stiklu ciemu. Nepieciešamo virtuves inventāru un traukus var iznomāt, piesakoties pa tālr. 20018165 (skolas direktore Lienīte Alsberga), 29346273 (mājturības skolotāja Zanda Bebriša).

Lielu paldies gribam teikt Ventspils novada pašvaldībai, kā arī čaklajiem skolas skolēniem, mājturības skolotājiem – Agrim Apsītim un Edgaram Mihņēvičam, vecākajai grāmatvedei Daigai Mildai Jarutei, volejbola klubam “Ventspils”, skolas skolotājiem un bijušajiem bērnu nama “Stikli” audzēkņiem. Protams, mīļš paldies, z/s “Mālejas” īpašniekam Jānim Bitem par sponsorēšanu. Bez viņa saimniecībā sagādātajiem piena produktiem, nebūtu pagatavojams lauku siers pēc Pārslas Kupšes receptes. Paldies arī Puzes pagasta bibliotekārei Andai Lejniecei.

Biedrības “Annahite” un

Stiklu internātpamatskolas

vārdā – Una Bērente

 

Iezbasketbola laukumu (6)

 

Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Februāris 2019
P O T C Pk S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3