Vieglatlētu starti maijā

2018-05-23, 09.31
ogres stadions

17. maijā, Ogrē notika „Sportland” kausa trešā posma sacensības. Sasniegti vairāki atzīstami, pat teicami rezultāti. Pieaugušo konkurencē piecās disciplīnās sasniegti Latvijas sezonas labākie rezultāti.

Sacensības notika divās vecuma grupās – pieaugušiem (2002.g.dz. un vecākiem vīriešiem un sievietēm) un U 16 (2003./ 2004. g.dz. zēniem un meitenēm).
   Ventspils novada vieglatlētiem mājās izdevās pārvest 5 dažāda kaluma medaļas. U 16 grupā 1. vietu un zelta medaļu 800 m izcīnīja Niks Lagzdiņš (rez. 2:11,99), 2.vietu un sudraba medaļu 2000 kavēkļu skrējienā izcīnīja Sanijs Strauss (rez. 7:03,78), 3. vietu un bronzas medaļu augstlēkšanā izcīnīja  Roberts Mažrims (rez. 1,71 m). Pieaugušo grupā Annai Naglei izdevās izcīnīt 2 godalgotas vietas – 3. vieta lodes grūšanā (rez. 12,20 m) un 3. vieta 100 m/b (rez. 16,24 sek.), Annai arī 5. vieta šķēpa mešanā (rez. 40,70 m).
   Labāko desmitniekā U 16 grupā 7. vietu šķēpa mešanā izcīnīja Jēkabs Priekulis (rez. 35,08 m) un 9. vietu šķēpa mešanā – Ralfs Reinis Kvecko (rez. 33,25 m).
   Vēl sacensībās piedalījās – Māris Ansbergs, Pārsla Bogdanova, Alise Elza Skricka, Marta Matisova, Leo Dubrovs, Teodors Drazlovskis un Rūta Freimane.
   Vieglatlētus labiem rezultātiem sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Arno Kiršteins, Dainis Lodiņš, Aivars Žeimunds un Kaspars Gulbis.

18.–19. maijā Ogres stadionā, notika gadskārtējais Rīgas pilsētas atklātais čempionāts U18 vecuma grupā. Vasarīgie laika apstākļi un vēlēšanās jau pirmajos startos izpildīt Eiropas čempionāta (U18) līdzdalības normatīvus veicināja vairāku teicamu rezultātu sasniegšanu.
   Divu dienu sacensību laikā 12 disciplīnās (no 28) tika sasniegti sezonā labākie rezultāti U18 vecuma grupas atlētiem.  Ventspils novada BJSS pārstāvēja 5 vieglatlēti un izcīnīja 4 godalgotas vietas.
   Toms Valdis Melderis Meldriņš tāllēkšanā, uzlabojot savu personīgo rezultātu, izcīnīja 2. vietu un sudraba medaļu (rez. 6,36 m), Lelde Linda Līduma – 2. vietu izcīnīja diska mešanā (rez. 27,11 m) un 3. vietu šķēpa mešanā (rez. 36,58 m), Sindija Kristija Runģe izcīnīja 2. vietu augstlēkšanā (rez. 1,50 m), Rebeka Vesele – 3. vieta augstlēkšanā (rez. 1,45 m) un Ketija Orlovska – 3. vieta 1500 m (rez. 5:41,94, uzlabots personīgais rezultāts).
   Teicamiem rezultātiem sacensībās vieglatlētus sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Dainis Lodiņš, Arno Kiršteins un Aivars Žeimunds.