BJSS vieglatlēti startē četrās sacensībās

2018-06-06, 12.39

skepmesana

2. jūnijā Ventspils Olimpiskajā centrā, stadionā notika olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensības “Ventspils šķēpi 2018”. Ventspils novada BJSS vieglatlēti izcīnīja 2 godalgotas vietas, U12 grupā meitenēm Dita Siliņa izcīnīja 3. vietu šķēpu raidot 16,33 m un U16 grupā Matīss Klāvs Bogdanovs izcīnīja 2. vietu (rez. 46,99 m).

Sacensībās vēl piedalījās Nauris Alens Jaškovičs, Dāvis Krūze, Didzis Rancāns, Mārcis Grauds, Kristaps Jaunbelzējs, Daniels Ozoliņš, Denīze Krauze, Daniela Kruga, Krists Krūze, Kristers Veļiczko, Emīls Bibļivs, Filips Emīls Krūmiņš, Arvis Tindenovskis, Valters Kalniņš, Aleksis Ūdris, Daniela Rjabova, Singa Rozentāle, Kristīne Sproģe, Krists Muižnieks, Arturs Ālītis, Dārijs Rjabovs.
   Audzēkņus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri Aivars Čaklis un Agris Paipals.
Ventspils SS “Spars” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā
   27. maijā Ventspils OC stadionā notika Ventspils SS “Spars” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U 14 (2005./ 2006.g.dz.) un U 12 (2007./ 2008.g.dz.) zēniem un meitenēm. Jaunie vieglatlēti medaļu komplektus sadalīja 6 vieglatlētikas disciplīnās – 80m, 300m, 800m, tāllēkšanā, augstlēkšanā un šķēpa mešanā.
   Sacensībās teicami startēja Ventspils novada BJSS vieglatlēti, kopā izcīnot 15 medaļas. U 14 vecuma grupā – Karolīna Karla Matisone izcīnīja 1. vietu un zelta medaļu 800 m (rez. 02:48,9). 800 m zēniem viss goda pjedestāls Ventspils novada BJSS vieglatlētiem – 1. vietā Armands Bakanauskis (rez. 02:42,5), 2. vietā Gabriels Toms Kvecko (rez. 02:44,7), 3. vietā Mārcis Grauds (rez. 02:46,4). 300 m meitenēm Samanta Osiņa izcīnīja 2. vietu (rez. 49,02 sek.), Nikola Kate Punka – 3. vieta (rez. 49,16 sek.), tāllēkšanā Singa Rozentāle 26 meiteņu konkurencē izcīnīja 3. vietu (rez. 4,24 m), zēniem tāllēkšanā Kristers Reinfelds izcīnīja sudraba medaļu – 2. vieta (rez. 4,37 m). Augstlēkšanā zēniem 2. vieta Kristapam Laurim Radelim (rez. 1,50 m) un 3. vieta Markusam Meiļunam (rez. 1,44 m), šķēpa mešanā 3. vietu izcīnīja Nauris Alens Jaškovičs (rez. 32,12 m).
   U12 vecuma grupā 300 m Dairis Āboliņš izcīnīja 2. vietu (rez. 54,3 sek.), 800 m Aleksis Ūdris – 3. vieta (rez. 02:51,6), augstlēkšanā Nellija Rungevica – 3. vieta (rez. 1,15 m) un zēniem 1. vietā Aleksis Ūdris (rez. 1,25 m)
   Labāko sešniekā vietas izcīnīja – Sana Rūmniece – 5. v. tāllēkšanā un 6. v. 80 m, Roberts Ļubeļskis – 5. v. 80 m, Kristers Reinfelds – 6. v. 80 m, Singa Rozentāle – 4. v. 300 m, Dāvis Krūze – 4. v. 300 m, Jurģis Bakanauskis – 4. v. 800 m, Laima Prūse – 5. v. augstlēkšanā, Nauris Alens Jaškovičs – 4. v. augstlēkšanā, Dāvis Mažrims – 5. v. augstlēkšanā, Jurģis Bakanauskis – 6. v. augstlēkšanā.
   Sacensībās vēl piedalījās Andis Ozoliņš, Dāvis Krūze un Aksels Prols. Vieglatlētos sacensībām sagatavoja BJSS treneri Agris Paipals, Aivars Čaklis, Arno Kiršteins, Aivars Žeimunds.

Saldus atklātās sacensības vieglatlētikā
   25. maijā Saldū notika Saldus atklātās sacensības vieglatlētikā U 16 un U 18 vecuma grupām. Ventspils novada BJSS vieglatlētiem izdevās izcīnīt piecas godalgotas vietas. U 16 zēniem lodes grūšanā 4 kg lodi vistālāk – 13,74 m grūda Jēkabs Priekulis, izcīnot 1. vietu un zelta medaļu, bet 3. vietā ierindojās Ralfs Reinis Kvecko, rez. 10,42 m, Sanijs Strauss 800 m izcīnīja 2. vietu, rez. 02:24,37. Augstlēkšanā Robertam Mažrimam 1. vieta, rez. 1,74 m. U 18 vecuma grupā jaunietēm 3 kg lodi Ieva Priekule grūda 9,70 m, izcīnot 2. vietu un sudraba medaļu.
   Labāko sešniekā U 18 vecuma grupā vietas izcīnīja – Ketija Orlovska – 4. vieta 800 m, rez. 02:31,01, Kristaps Fiļipjonoks – 5. vieta 800 m, rez. 02:14,77, Dilans Ķēniņš – 6. vieta 800 m, rez. 02:22,72, Rebeka Vesele – 4. vieta augstlēkšanā, rez. 1,50 m, Sindija Kristija Runģe – 5. vieta augstlēkšanā, rez. 1,45 m, Zane Bērziņa – 5. vieta 100 m/b, rez. 17,38 sek, Tija Freimane – 6. vieta 100 m sprintā, rez. 13,47 sek. U 16 grupā – Pārsla Bogdanova – 4. vieta 100 m/b , rez. 17,44 sek. un 5. vieta tāllēkšanā, 4,77 m, Marta Matisova – 6. vieta 100 m, rez. 13,84 sek.
   Sacensībās piedalījās – Māris Ansbergs, Denijs Čače, Kristaps Elsts, Linards līgotnis Skuja, Kārlis Mihailovs, Dinija Ozollapa, Leo Dubrovs, Matīss Viesturs Grieze. Vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Dainis Lodiņš, Arno Kiršteins, Kaspars Gulbis, Aivars Žeimunds.
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai
   25. maijā, Talsu vieglatlētikas stadionā notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai – 2005./ 2006. gadā dzimušiem zēniem un meitenēm. Jaunie vieglatlēti sacentās 7 vieglatlētikas disciplīnās – 80 m, 80 m/b, 1000 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā šķēpa mešanā, lodes grūšanā.
   Sacensībās piedalījās arī Ventspils novada BJSS vieglatlēti.
Augsto 2. vietu un sudraba medaļu 1000 m izcīnīja Karīna Bernāne (rez. 03:44,7), Karīnai arī 6. vieta lodes grūšanā (rez. 8,69 m) un šķēpa mešanā (rez. 25,14 m). Labāko sešniekā 80 m/b iekļuva Dārta Cērpa (rez. 17,2 sek.)
   Sacensībās vēl piedalījās Terēža Anna Žagare, Sarika Doniņa, Krista Biezā. Audzēknes sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneris Kaspars Gulbis.