Karstie vieglatlētu starti

2018-07-19, 06.53
skrejcels3

Ventspils novada BJSS vieglatlēti karstajās vasaras dienās piedalījušies nozīmīgās sacensībās un izdevies izcīnīt godalgotas vietas Latvijas U18 un U20 čempionātā, LVS ”Sportland kausa” 5. posmā, Rīgas un Ventspils čempionātos.

Latvijas U 18 čempionātā vīriešiem Kristaps Fiļipjonoks grūtajā 5000 m distancē izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļu (rez. 17:35,15), labāko desmitniekā vietas izcīnīja – Henriks Judziks 6. v. diska mešanā, Toms Valdis Melderis Meldriņš – 5. v. trīssoļlēkšanā un 6. v. tāllēkšanā, Linda Lelde Līduma – 7.v.  šķēpa mešanā un 8. v. lodes grūšanā, Ņikita agapovs – 8. v. augstlēkšanā. LČ vieglatlētikā piedalījās arī K. Mihailovs, P.Mikuckis, K. Orlovska, I. Priekule, S. Verpakovska, Z. Bērziņa, T. Freimane, F. Klapars, D. M. Kraučs un D. Ķēniņš.
   Rīgas čempionāts notika Ogres SC stadionā, mūsu novadniecei Annai Naglei lodes grūšanā izdevās izcīnīt arī 3. vietu (rez. 12,67 m), Annai vēl 5. v. diska mešanā un 6. v. 100 m/b. Rīgas čempionātā startēja arī L. L. Līduma, Z. Bērziņa un K. R. Eniņš.
LVS Sportland kausa priekšpēdējā 5. posmā Anna Nagle ar rez. 34,23 m izcīnīja 3. vietu, starp labākajiem desmit 1500 m 5. vietā ierindojās Niks Lagzdiņš (rez. 4:53,48), sacensībās piedalījās arī D. D. Amons, M. Ansbergs, P. Bogdanova, T. Drazlovskis, M. V. Grieze, D. Ķēniņš, J. Priekulis un L. L. Skuja.
   Pie divām godalgām Ventspils čempionātā tika Toms Valdis Melderis Meldriņš – 2. vieta tāllēkšanā (rez. 6,23 m) un 3. vieta 100 m sprintā (rez. 11,7 sek.).
   Ar audzēkņiem mērķtiecīgi strādā un sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Dainis Lodiņš, Arno Kiršteins, Kaspars Gulbis, Aivars Žeimunds, Aivars Čaklis.