Ventspils novads

 

Vieglatlētu starti septembrī

skrejc.2
   29. septembrī Saldū notika Saldus SS atklātās sacensības vieglatlētikā U 12 un U 14 vecuma grupām. Dalībnieki startēja dažādās disciplīnās – 80 m, 100 m, 300 m, 600 m, 800 m, tāllēkšanā un jauktajā stafetē. Sacensībās piedalījās vieglatlēti no Saldus, Salaspils, Liepājas, Jelgavas, Kandavas un Ventspils novada BJSS. Ventspils novada vieglatlētiem izdevās izcīnīt kopskaitā 14 medaļas.
   U 14 vecuma grupā 300 m – Nikola Kate Punka izcīnīja 2. vietu (rez. 50,08 sek.), 800 m zēniem – 1.vietā Armands Bakanauskis (rez. 02:34,63) un 2. vietu ar sudraba medaļu izcīnīja Toms Gabriels Kvecko (rez. 02:39,2), arī tāllēkšanā Ventspils novada BJSS zēni izcīnīja divas medaļas – 2. vietā Ansis Miķelsons (rez. 4,51 m) un 3. vietā Roberts Ļubeļskis (rez. 4,30 m), jauktajā stafetē 4x100 m 3. vietu izcīnīja Nikola Kate Punka, Samanta Osiņa, Jorens Lāže un Roberts Ļubeļskis (rez. 59,03 sek.).
   U 12 vecuma grupā Estere Stepe izcīnīja divas 1.vietas – 300 m (rez. 53,41 sek.) un tāllekšanā (rez. 3,76 m), 300m zēniem 3. vietā – Ardis Dalbiņš (rez. 53,79 sek.), 600 m 2. vietā un sudraba medaļu – izcīnīja Armands Zāle (rez. 02:00, 46), 80 m arī 2. vietu izcīnīja Eduards Strelkovs (rez. 12,06 sek.).
   Labāko sešniekā vietas izcīnīja arī Ralfs Dukāts – 4.v. 600 m, Ardis Dalbiņš – 5.v. tāllēkšanā, Nikita Malisev – 6. v. tāllēkšanā, Terēza Anna Žagare – 4. v. tāllēkšanā ( vien 3 cm pietrūka līdz 3. vietai), Jorens Lāže – 4. v. tāllēkšanā, Markuss Meiļuns – 6. v. tāllēkšanā un 300 m, Samanta Osiņa – 5. v. 800 m un Karoliņa Karla Matisone – 6.v. 800 m.
   Sacensībās piedalījās un Ventspils novada BJSS pārstāvēja – Katrīna Raikstiņa, Viesturs Gerke, Jurģis Bakanauskis, Sana Rūmniece, Dārta Cērpa, Marika Doniņa, Krista Biezā, Anna Andersone, Roberts Elsts, Guntars Bakanauskis, Armands Lagzdiņš, Roberts Elsts, Kārlis Krists Šimpermanis, Armands Zāle.
Jaunos vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – D. Lodiņš, A. Kiršteins, K. Gulbis, R. Ziemelis.

   Ventspils novada Tārgales sporta laukumā 18. septembrī notika BJSS vieglatlētikas sacensības daudzcīņā. Zēni un meitenes dzimuši 2008./ 2009. gadā sacentās četrās disciplīnās – 60 m, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un 500 m.
   Meitenēm 1. vietā Ieva Miķelsone (Piltene) kopā izcīnīja 138 punktus, 2. un 3. vietu šķīra vien 2 punkti, 2. vietā Keita Žerdeva (Zūras) izcīnīja 105 punktus un 3. vietā Ieva Lindenblate (Piltene) – 103 punkti.
Zēniem pārliecinoši 1. vietā lielā dalībnieku konkurencē (35 dalībnieki) – Guntars Bakanauskis (Pope) kopā izcīnīja 205 punktus, 2. vietā – Mārcis Muižnieks (Tārgale) izcīnīja 164 punktus, tikai pēc pēdējās disciplīnas tika noskaidrots 3. vietas ieguvējs Olafs Rungevics (Zūras) – 135 punkti, kurš par 3 punktiem sacensības beigās apsteidz Danielu Zīderu.
   Vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri - A. Paipals, A. Čaklis, R. Ziemelis, D. Lodiņš.

   Piltenē 27. septembrī notika Piltenes čempionāts krosā. Dalībnieki startēja 5 vecuma grupās un veica 500 m un 1000 m distances.

   Jaunākajā grupā 2010./ 2011. g.dz. grupā 1. vietu izcīnīja Floriāns Kvecko un Sigita Novicka, 2008./ 2009.g.dz. grupā uzvaru izcīnīja Daniels Zīders un Ieva Miķelsone, 2006./ 2007.g.dz. uzvaru izcīnīja Armands Zāle un Karla Matisone, 2005./ 2006. g.dz. – 1. vietā Ralfs Kvecko un Samanta Osiņa un vecākajā grupā 2003. gadā dzimušiem un vecākiem dalībniekiem – 1. vietā Kristaps Fiļipjonoks un Anita Ziemele.
Sacensības organizēja un dalībniekus sagatavoja A. Kiršteins, R. Ziemelis un A. Paipals.

   Septembra pēdējā dienā, spītējot laika apstākļiem, Ventspils OC stadionā notika sporta skolas "Spars" noslēguma sacensības vieglatlētikā divās vecuma grupās, Dalībnieki sacentās 6 vieglatlētikas disciplīnās – 200 m, 800 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

   Ventspils novada BJSS vieglatlēti izcīnīja īstu medaļu birumu. 2003. g.dz. un jaunāko grupā – 200 m 1. vietas izcīnīja – Singa Rozentāle (rez. 31,52 sek.) un Kaspars Plotnieks (rez. 26,96 sek.), 2. vietas izcīnīja – Vanesa Zafirova (rez. 31,94 sek.) un Dāvis Strādnieks (rez. 28,21 sek.), 800 m – 1. vietā Zane Hamstere (rez. 03:02,66) un Māris Ansbergs (rez. 02:17,4), tāllēkšanā zēniem visu goda pjedestālu ieņēma Ventspils novada BJSS vieglatlēti – 1. vietā Kaspars Plotnieks (rez. 5,58 m), 2. vietā – Sanijs Strauss (rez. 4,89 m), 3. vietā – Roberts Mažrims (rez. 4,88 m) un Laima Prūse (rez. 4,19 m), augstlēkšanā – 1. vietā Rūta Zāle (rez. 1,40 m) un Roberts Mažrims (rez. 1,75 m), 2. vietā – Laima Prūse (rez. 1,35 m) un Krists Muižnieks (rez. 1,60 m), šķēpa mešanā – 1. vietā Klāvs Bogdanovs (rez. 42,85 m), 2. vietā – Krists Muižnieks (rez. 38,74 m), 3. vietā – Beāte Isājeva (rez. 28,29 m).
   2002. g. dz. un vecāku dalībnieku grupā 200 m – 2. vietā Kārlis Mihailovs (rez. 24,94 sek.), 800 m – 1. vietā Kaspars Gulbis (rez. 02:10,16), 3. vietā – Dilans Ķēniņš (rez. 02:17,30), tāllēkšanā – 1. vieta Ivo Lībis (rez. 4,54 m), augstlēkšanā – 1. vieta Daniels Kraučs (rez. 1,75 m), lodes grūšanā – 1 .vietā Anna Nagle (rez.12,30 m), 2. vietā Linda Lelde Līduma (rez. 9,23 m) un Elvis Strādnieks (rez. 8,53 m), 3. vietā – Kārlis Mihailovs (rez. 8,29 m), šķēpa mešanā – 1. vietā Linda Lelde Līduma (rez. 36,70 m), stafetes skrējienā Ventspils novada BJSS vieglatlēti – K. Mihailovs, I. Lībis, E. Ziemelis, K. Fiļipjonoks uzrādīja rezultātu 53,94 sek.
   Sacensībās piedalījās Zane Hamstere, Krista Alise Ālīte, Lauma Ližbovska, Annija Lāsma Apermane Alens Vārpiņš, Ralfs Reinis Kvecko, Niks Lagzdiņš.
   Audzēkņus sacensībām sagatavoja vieglatlētikas treneri – K. Gulbis, A. Čaklis, A. Kiršteins, D. Lodiņš, A. Paipals.
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Decembris 2018
P O T C Pk S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6