Vieglatlētu starti Rojas novadā

2018-10-15, 08.56
Rojas stad.

Rojā 5. oktobrī notika Rojas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās vieglatlēti no Rojas novada, Tukuma, Talsu, Olaines, Madonas, Saldus un Ventspils novada sporta skolām, kuri sacentās 6 vieglatlētikas disciplīnās – 60 m, 60 m/b, 200 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā, 600 m/ 800 m.

Ar teicamiem rezultātiem startēja Ventspils novada BJSS vieglatlēti, kuriem U 14 grupā izdevās izcīnīt 16 un U16 grupā – 8 godalgotas vietas.
    U14 grupā 1. vietas izcīnīja 60 m/b – Jorens Lāže  (rez. 10,40 sek.) un Singa Rozentāle (rez. 10.75 sek.), tāllēkšanā – Ansis Miķelsons (rez. 4,59 m), 200 m – Nauris Alens Jaškovičs (rez. 35,59 sek.). 2. vietas un sudraba medaļas izcīnīja 60 m – Ansis Miķelsons (rez. 8,71 sek.), 60 m/b – Kristīne Tālija Sproģe (rez. 13,70 sek.), 600 m – Karolīna Karla Matisone (rez. 2:05,72), augstlēkšanā – Markuss Meiļuns (rez. 1,45 m), lodes grūšanā – Kristaps Jaunbelzējs (rez. 7,63 m) un 3. vietas ar bronzas medaļām izcīnīja – 60 m Roberts Ļubeļskis (rez. 8,81 sek.) un Nikola Kate Punka (rez. 8,79 sek.), 200 m – Samanta Osiņa (rez. 31,01 sek.), tāllēkšanā – Kristers Reinfelds (rez. 4, 38 m) un lodes grūšanā – Didzis Rancāns (rez. 7,51 m) un Kristīne Tālija Sproģe (rez. 6,92 m).
U16 grupā 1. vietas izcīnīja Marta Matisova 60 m (rez. 8,62 sek.) un 200 m (rez. 29,10 sek.), Klāvs Bogdanovs – 60 m/b (rez. 9,60 m), Kaspars Plotnieks – 200 m (rez. 27,58 sek.), 2. vietas un sudraba medaļas izcīnīja 200 m – Ralfs Reinis Kvecko (rez. 28,26 sek.), 800 m – Zane Hamstere (rez. 2:54,44), lodes grūšanā – Klāvs Bogdanovs (rez. 10,95 sek.) un 3. vietu izcīnīja Kaspars Plotnieks tāllēkšanā (rez. 5,22 m). Sacensībās vēl piedalījās – Gabriels Toms Kvecko, Laima Prūse, Alens Vārpiņš.
Vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS Aivars Čaklis un Arno Kiršteins.