Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes nometne

zemessardze
   No 22. līdz 29. aprīlim Ventspils novadā, Vārves pagasta “Vanagos” notiek Zemessardzes 4. Kurzemes  brigādes organizētā zemessargu pamatapmācības nometne, kurā piedalās vairāk nekā 100 zemessargu.  Nometnē zemessargi apgūs lauka kaujas iemaņas, kaujas šaušanas pamatprincipus, gūs ieskatu topogrāfijā un medicīnā. Zemessargi varēs uzlabot fizisko sagatavotību un apgūt militārās pamatiemaņas.

Lasīt tālāk: Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes nometne

Gatavojoties laivošanas sezonai - talka

Dabas aizsardziba
   Lai jauno ūdens tūrisma sezonu sagaidītu tīrā vidē, Dabas aizsardzības pārvalde sestdien,
5. maijā, no plkst. 9.00 līdz 13.00 aicina ikvienu interesentu piedalīties dabas liegumā “Ances purvi un meži” plūstošo Stendes un Irbes upju apkārtnes sakopšanas talkā. Tās laikā upju krastos paredzēts savākt visu dabai svešo. Īpaši aicināti laivošanas entuziasti un laivu iznomātāji.

Lasīt tālāk: Gatavojoties laivošanas sezonai - talka

Kļūsti par audžuģimeni!

Audzugimene
    Audžuģimene ir ģimene, kas apguvusi īpašu apmācības kursu un saņēmusi audžuģimenes statusu. Šī ģimene var uzņemt audzināšanā uz noteiktu laiku bērnus no ģimenēm, kas nonākušas krīzes situācijā, vai arī bērnus, kuri zaudējuši savus vecākus vai kuru vecāki dažādu iemeslu dēļ nevar par viņiem rūpēties.

Lasīt tālāk: Kļūsti par audžuģimeni!

Jauns pakalpojums nekustamā īpašuma īpašniekiem

Zemesgramata

Pēc Latvijas Pašvaldību savienības ierosinājuma, Tiesu aģentūra, kas nodrošina Zemesgrāmatu elektronisko funkcionalitāti, ir izveidojusi jaunu, turklāt bezmaksas, pakalpojumu visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem – iespēju klātienē uzrakstot iesniegumu vai elektroniski portālā www.zemesgramata.lv piereģistrēt savu e-pasta adresi, uz kuru iesniegšanas brīdī tiks nosūtīta informācija par katru iesniegtu nostiprinājuma lūgumu uz īpašumā esošu nekustamo īpašumu.

Lasīt tālāk: Jauns pakalpojums nekustamā īpašuma īpašniekiem

Aprīlis 2018