Bērnunama audzēkņi Stiklos atgriezīsies 13. augustā

IMG 4712
   Ventspils novada pašvaldības Civilās aizsardzības komisijas sēdē pieņemts lēmums 13. augustā ievest Stiklu ciemā 28 bērnunama audzēkņus, kuri kopš 18. jūlija uzturējās Ances pagastā. Kad bērni būs atgriezušies ierastajā vidē, policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki viņus informēs, kādi ugunsdrošības pasākumi jāievēro, lai bērni būtu pasargāti no plašā ugunsgrēka sekām – krītošajiem kokiem un gruzdošajām bedrēm.

Lasīt tālāk: Bērnunama audzēkņi Stiklos atgriezīsies 13. augustā

Stiklus apmeklēja finanšu ministre

IMG 4764
  Stiklu ciemu, kur joprojām atrodas operatīvo dienestu darbu koordinācijas štābs, apmeklēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Vizītes mērķis bija klātienē iepazīties ar glābēju un brīvprātīgo palīgu aktivitātēm, kā arī noskaidrot, cik daudz līdzekļu katra no iesaistītajām pusēm, tostarp pašvaldība, ieguldījusi, lai uguns dzēšana notiktu operatīvi un saskaņoti un glābējiem būtu nodrošināti atbilstīgi sadzīves apstākļi. Lai viņierm būtu spēks cīnīties ar uguni, četras reizes dienā tiek nodrošināta ēdināšana.

Lasīt tālāk: Stiklus apmeklēja finanšu ministre

Novadā uzlabos elektroapgādi 4 600 klientiem

ST
  Ventspils novada elektrotīkla atjaunošanā AS “Sadales tīkls” šogad ieguldīs 1,4 miljonus eiro. Pilsētas un novada teritorijā šogad plānots atjaunot vidējā sprieguma 10kV un 20kV elektrotīklu 23 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 18 km garumā un rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 13 transformatoru apakšstacijas. Pēc plānoto projektu realizēšanas, AS “Sadales tīkls” uzlabos sniegto pakalpojumu kvalitāti vairāk nekā 4 600 klientiem.

Lasīt tālāk: Novadā uzlabos elektroapgādi 4 600 klientiem

Paldies katram ugunsvīram

IMG 4693
  Līdz šim žurnālisti Stiklu ciemā netika ielaisti, bet piektdien viņiem bija iespēja klātienē tikties ar vairākām amatpersonām un brīvprātīgajiem, iebraukt mežā, lai secinātu, kā notiek uguns dzēšana. Palaikam virs žurnālistu galvām pavisam zemu pārlaidās helikopters, bet visu klātesošo uzmanību piesaistīja Stiklu ciema iedzīvotāju izveidotais uzraksts: Paldies katram ugunsvīram, kurš palīdz Stiklu mežam kļūt no liesmām brīvam!

Lasīt tālāk: Paldies katram ugunsvīram

Satiksmes ministrs viesojas novadā

IMG 3884

Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Latvijas autoceļu pārvaldītāja "Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange 11. jūlijā reģionālās vizītes laikā Ventavā iepazinās ar ceļa pārbūves darbu projektu autoceļam Ventspils–Kuldīga–Saldus un tikās ar novada domes priekšsēdētāju Aivaru Mucenieku, viņa vietnieku Māri Dadzi, kā arī atbildēja uz vairākiem Vārves pagasta uzņēmēju un iedzīvotāju jautājumiem. Pēc tam ministrs turpināja vizīti Ventspilī, bet "Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange pārliecinājās, kā norit remontdarbi uz autoceļa Piltene–Zlēkas.

Lasīt tālāk: Satiksmes ministrs viesojas novadā

Augusts 2018