E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba

Ievēl novada domes vadību un komitejas

VND
  Ventspils novada domes pirmajā sēdē piedalījās visi 15 jaunievēlētie deputāti no trim politiskajiem spēkiem – Zaļo uz Zemnieku savienības, Latvijas Reģionu apvienības, partijas "Vienotība" un Nacionālā apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK". Par Ventspils novada domes priekšsēdētāju atkārtoti un vienbalsīgi ievēlēts Aivars Mucenieks, par domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku atkārtoti ievēlēts Guntis Mačtams, par domes priekšsēdētāja vietnieku atkārtoti ievēlēts Māris Dadzis.

Lasīt tālāk: Ievēl novada domes vadību un komitejas

Suņu īpašnieku zināšanai!

Suns vilks
   Ugāles pagasta teritorijā regulāri ir redzami daudzi klaiņojoši suņi, par ko Ventspils novada pašvaldība un Ugāles pagasta pārvalde saņem gan mutiskas, gan rakstiskas sūdzības. Klaiņojoši suņi apdraud apkārtējos cilvēkus, tāpēc aicinām suņu īpašniekus labāk pieskatīt savus mīluļus un neļaut tiem klaiņot apkārt. Neapzinīgie suņu saimnieki tiks saukti pie administratīvās atbildības un sodīti par suņu turēšanas noteikumu neievērošanu, kā arī klaiņojošie suņi izķerti un nogādāti patversmē.

Lasīt tālāk: Suņu īpašnieku zināšanai!

Liedagā pamanīts roņu mazulis, ko darīt?

Roni plakats 420x600 print-page-001 Copy

Ronēni pie mums Latvijas piekrastē nonāk, jo tādās siltās ziemās kā šī, kad Baltijas jūras līci pilnībā neklāj ledāji, roņu mātēm mazuļi jādzemdē ierobežotā platībā uz mazām saliņām (lielākoties Igaunijas teritorijā), nevis kā būtu paredzēts – uz ledājiem. Saliņās burzmā pastāv ļoti augsts risks roņu mazuļus pazaudēt. Šādā gadījumā pēc kāda laika roņu mazuļi, saprotot, ka ir palikuši vieni, dodas jūras ūdeņos meklēt barību un tā rezultātā izklīst pa visu Rīgas jūras līci.

Lasīt tālāk: Liedagā pamanīts roņu mazulis, ko darīt?

Jūlijs 2017