E-pakalpojumi

E-veseliba

Suņu īpašnieku zināšanai!

Suns vilks
   Ugāles pagasta teritorijā regulāri ir redzami daudzi klaiņojoši suņi, par ko Ventspils novada pašvaldība un Ugāles pagasta pārvalde saņem gan mutiskas, gan rakstiskas sūdzības. Klaiņojoši suņi apdraud apkārtējos cilvēkus, tāpēc aicinām suņu īpašniekus labāk pieskatīt savus mīluļus un neļaut tiem klaiņot apkārt. Neapzinīgie suņu saimnieki tiks saukti pie administratīvās atbildības un sodīti par suņu turēšanas noteikumu neievērošanu, kā arī klaiņojošie suņi izķerti un nogādāti patversmē.

Lasīt tālāk: Suņu īpašnieku zināšanai!

Aicina sadarboties grants ceļu jautājuma risināšanā

Greideris 007-1
VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ir gatava ciešākai sadarbībai ar novadu domēm, lai kopīgi risinātu novada svarīgāko autoceļu ikdienas uzturēšanas jautājumus pieejamā finansējuma apjomā. Pēdējās nedēļas laikā "Latvijas autoceļu uzturētājs" veicis greiderēšanas darbus visos Latvijas reģionos, nolīdzinot grants ceļa segumus vairāk nekā 9000 pārgājiena kilometru apjomā un veicot ceļa segumu planēšanu vairāk nekā 700 kilometru garumā.

Lasīt tālāk: Aicina sadarboties grants ceļu jautājuma risināšanā

Nāc un noskaidro!

LR tiesibsargs
   Cilvēktiesības, laba pārvaldība, diskriminācijas novēršana. Konsultē Tiesībsarga biroja juristi 30. martā plkst. 14.00-17.00 Ventspils bibliotēkā Ventspilī, Akmeņu ielā 2. Piesakies bezmaksas konsultācijām,  zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.

Liedagā pamanīts roņu mazulis, ko darīt?

Roni plakats 420x600 print-page-001 Copy

Ronēni pie mums Latvijas piekrastē nonāk, jo tādās siltās ziemās kā šī, kad Baltijas jūras līci pilnībā neklāj ledāji, roņu mātēm mazuļi jādzemdē ierobežotā platībā uz mazām saliņām (lielākoties Igaunijas teritorijā), nevis kā būtu paredzēts – uz ledājiem. Saliņās burzmā pastāv ļoti augsts risks roņu mazuļus pazaudēt. Šādā gadījumā pēc kāda laika roņu mazuļi, saprotot, ka ir palikuši vieni, dodas jūras ūdeņos meklēt barību un tā rezultātā izklīst pa visu Rīgas jūras līci.

Lasīt tālāk: Liedagā pamanīts roņu mazulis, ko darīt?

Par E-veseliba sistēmas lietošanu

e-veseliba
  Ņemot vērā, ka palielinās iedzīvotāju interese par E-veselības pakalpojumu izmantošanu, Nacionālais veselības dienests (NVD) ir sagatavojis informatīvus materiālus. E-veselība ir elektroniska valsts veselības aprūpes informācijas sistēma drošai, ērtai un ātrai medicīniskās informācijas uzkrāšanai un apmaiņai starp pacientu un viņa ārstniecībā iesaistītajām personām. E-veselības portāla adrese ir www.eveseliba.gov.lv.

Lasīt tālāk: Par E-veseliba sistēmas lietošanu

Marts 2017