E-pakalpojumi

E-veseliba

Noskaidro ģimenei draudzīgāko pašvaldību

VARAM Vieta gimenei

Mūsu pašvaldība piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Šajā konkursā svarīgs ir arī jūsu viedoklis, jo tas var palīdzēt mums uzvarēt, kā arī dalībniekiem laimēt vērtīgas balvas savai ģimenei! Balsot par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem ģimenēm var līdz 31. oktobrim jaunajā vietnē www.vietagimenei.lv.

Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, VARAM šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē gan konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, gan ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuru viedoklis  tiks ņemts vērā, izvēloties konkursa uzvarētājus.

Laikā no 2017. gada 2. oktobra līdz 31. oktobrim ikviens var novērtēt vienas, divu vai pat trīs pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm dažādās jomās. Priecāsimies arī par jūsu ierosinājumiem par to, kādu atbalstu ģimenēm no mūsu pašvaldības vēlaties vēl saņemt. To varēsiet ierakstīt balsojuma anketā.

Lai sniegtu vērtējumu, ir nepieciešams reģistrēties ar savu Facebook vai Draugiem profilu vai e-pasta adresi. Balsot var ne tikai par tām 55pašvaldībām, kas piedalās konkursā, bet arī par jebkuru citu pašvaldību. Šis balsojums gan netiks ņemts vērā konkursā, bet noderēs pašvaldībām atbalsta pasākumu plānošanā ģimenēm ar bērniem.
   Aktīvi balsojot, jūs arī palīdzēsiet sev un savai pašvaldībai tikt pie jauna rotaļu laukuma. To, papildus VARAM balvai, iegūs kāda no tām četrām pašvaldībām, kas tiks atzītas par ģimenei draudzīgākajām, un kuras iedzīvotāju - balsotāju īpatsvars būs lielāks pret kopējo pašvaldības iedzīvotāju skaitu. Pašvaldībai tikai jāpiemeklē bērniem drošu un piemērotu vidi rotaļu laukuma ierīkošanai. Rotaļu laukumu dāvinās SIA “Jūrmalas Mežaparki”, kas kā ģimenes uzņēmumus augstu vērtē ģimeniskās vērtības sabiedrībā un savos produktos.

Tāpat katrs, kas sniegs vērtējumu kaut vai par vienu pašvaldību, piedalīsies izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas jaukas balvas. Piemēram, katru nedēļu izlozēs trīs mobilo sakaru operatora  laimīgām ģimenēm Amigo dāvātās mobilo tālruņu uzlādes baterijas un starptautiskās izstādes Baltic Beauty 2017 divas ieejas biļetes (katra 2 cilvēkiem), kas notiks 3-5. novembrī Rīgā, Ķīpsalas hallē kā arī trīs Rimi dāvanu kartes katru 10 eiro vērtībā.
   Vietnē www.vietagimenei.lv atradīsiet informāciju gan par mūsu, gan citu pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm - ne tikai pabalstiem, sabiedrisko transportu skolēniem, ēdināšanu skolās, bet arī interešu izglītību, rotaļu laukumiem, pasākumiem ģimenēm pašvaldībās, ēku pieejamību un citām pašvaldību iniciatīvām ģimeņu atbalstam. Pagaidām, vietnē ir pieejama informācija tikai par tām 85 pašvaldībām, kas ir iesniegušas datus, tomēr informācija tiek regulāri papildināta.

Konkursa norisi atbalsta:

Konkursa lieldraugs - SIA “Jūrmalas Mežaparki”, mobilo sakaru operators  laimīgām ģimenēm Amigo, SIA “Rimi Latvia”, SIA “ZAAO”, starptautiskā izstāde Baltic Beauty, “Māmiņu klubs”, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”.

Oktobris 2017