Ventspils novads

 

Interesē iedzīvotāju un uzņēmēju viedoklis

VND   Novada dome ir pieņēmusi lēmumu izstrādāt Ventspils novada  attīstības programmu 2020.–2026. gadam. Kvalitatīvs plānošanas dokuments nepieciešams, lai īstenotu teritorijas attīstības mērķus un sekmīgi apgūtu investīciju fondu līdzekļus. Dokumenta izstrāde uzticēta SIA "Reģionālie projekti" speciālistiem.
   Programmas sagatavošanas procesā ļoti būtisks ir sabiedrības pārstāvju viedoklis, tādēļ Ventspils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt savas domas par dažādu pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Ventspils novadā, savukārt uzņēmējiem tiek uzdoti jautājumi par uzņēmējdarbības vidi, konkurētspējas aspektiem, infrastruktūru un iespējamo pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanā.
Uzņēmēju un iedzīvotāju anketēšana notiks līdz 5. martam. Savu viedokli, kurš pašvaldībai ir ļoti svarīgs, varat izteikt elektroniski:
  Iedzīvotāju anketa - šeit  Uzņēmēju anketa - šeit.
   Savukārt tie, kuriem ērtāka ir drukātā versija, varēs aizpildīt informatīvajā izdevumā "Ventspils Novadnieks" februāra numurā publicēto anketu vai saņemt to pārvaldē Piltenē un jebkurā no pagastiem, kā arī novada domes administrācijas ēkā Ventspilī. Arī aizpildīto anketu nogāde pašvaldībai iespējama vairākos veidos – atstājot Piltenes pilsētas vai jebkura pagasta pārvaldē vai iemetot pie pārvalžu ēkām izvietotajās informatīvo paziņojumu kastītēs, vai nosūtot tās Ventspils novada pašvaldībai pa pastu – Skolas iela 4, Ventspils, LV – 3601. Veidosim kopā vīziju par mūsu novada attīstību!
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Februāris 2019
P O T C Pk S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3