Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Aicina izvirzīt pašvaldības apbalvojumu saņemšanai

VND
   Ventspils novada pašvaldība jau septīto gadu aicina pieteikt personas, arī juridiskas, personu grupas un kolektīvus, kas devušas ieguldījumu novada attīstībā un atpazīstamības veicināšanā, apbalvojumu "Pateicības raksts", "Atzinības raksts" un "Goda raksts" saņemšanai.
   Nolikums "Par Ventspils novada pašvaldības apbalvojumiem" paredz, ka jebkurš Ventspils novada iedzīvotājs vai Ventspils novada pašvaldības darbinieks ir tiesīgs ieteikt apbalvošanai ar novada pašvaldības "Pateicības rakstu"; ierosinājumus apbalvošanai ar novada pašvaldības "Atzinības rakstu" tiesīgi iesniegt novada domes deputāti, pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāji un fizisku personu grupa (ne mazāk kā piecas personas); ierosinājumus apbalvošanai ar novada pašvaldības "Goda rakstu" ir tiesīgi iesniegt novada domes deputāti, izpilddirektors, pārvalžu vadītāji un fizisku personu grupa (ne mazāk kā piecas personas).
   Iesniedzot ziņas par apbalvojamo, jānorāda personas vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, darbavieta vai nodarbošanās, juridiskajām personām – nosaukums, vadītājs – un apbalvojuma piešķiršanas pamatojums (vispusīgs nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvot).
   Pieteikumi līdz 18. oktobrim jāsniedz pagastu pārvaldēs vai Ventspils novada pašvaldībā – Ventspilī, Skolas ielā 4.
   Apbalvojumu svinīga pasniegšana paredzēta valsts svētku pasākumā 18. novembrī Ances kultūras namā.
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Oktobris 2017
P O T C Pk S Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5