Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Kultūra Usmā

Kontaktinformācija:

Tautas nama vadītāja:
                      Evika Liepājniece, tālr. 25719067,
                       e-pasts: .
Darba laiks
:
tautas nams ir atvērts katru darbadienu, kā arī brīvdienās - pasākumu norises laikos.
Esam atvērti jums izdevīgā laikā, iepriekš par to informējot.

Adrese:
Ventspils novads, Usmas pagasts, "Ausekļi", LV-3619.

UsmasTN

   Tautas nams Usma ir Usmas pagasta kultūras centrs, informācijas un brīvā laika pavadīšanas centrs. Tautas namā tiek rīkoti dažādi tematiski pasākumi, koncerti, izstādes, teātra uzvedumi, deju vakari, konferences. 
  
Tautas nams pēc ēkas renovācijas savu darbību sācis 2013. gada 31. maijā – jaunās, mājīgās telpās brīnumskaistā vietā, blakus Usmas luterāņu baznīcai, 100 metru attālumā no Usmas ezera pagasta pludmales, kur tiek rīkoti pasākumi vasaras sezonā. Usmas pagasta pludmalē atrodas brīvdabas estrāde uz ūdens.

AMATIERKOLEKTĪVI

     Amatierteātra kolektīvs "Suflē" uzsāka savu darbību 2011. gada februārī.
     Uz pirmo mēģinājumu kopā sanāca septiņas sievietes, bet tagad jau kolektīvā ir arī pieci vīrieši. Dalībnieku skaits pa šiem gadiem ir audzis no septiņi līdz piecpadsmit. Kolektīvs ir draudzīgs un izpalīdzīgs arī ārpus mēģinājumu un izrāžu laikiem.
   Tā moto – "Smejies par dzīvi, jo viņa tevis dēļ neraudās!". Kolektīvs spēlē teātri prieka pēc sev un citiem. Mēģinājuma laiki ir elastīgi, lai uz to varētu tikt visi dalībnieki.

Usma AT
Usma BDK

Jau no 2013. gada rudens dejo Usmas mazie dejotāji. Žiperīgās meitenes vienmēr grib jaunas dejas, bet puišiem pie visa jaunā grūti pierast, tāpēc sākumā jaunās dejas dejo tikai meitenes. Bet gan puiši, gan meitenes nebaidās lekt, kāpt, kājas augstu cilāt, krist gar zemi, grāmatas nest uz galvas un ja vajadzēs lidot, viņi ar lielu sajūsmu to darīs.
   Reizēm deju stunda ir par ilgu, bet nākamo deju stundu mums grūti sagaidīt, jo ieraugot skolotāju, bērni skrien klāt un sauc: "Skolotāj, skolotāj, kad būs dejas". Lai šis dejot prieks nekad neapsīkst!

Lielie dejotāji, drosminieki, kuri atnāca uz pirmo mēģinājumu 2015. martā vēl nav pamukuši, bet pulciņš no tā laika pieaudzis un nu jau esam 8 pāri, kuri jau atšķir polku no palēciena un prot pavadīt ar skatienu savu partneri. Mēs mācām viens otru un cenšamies kopā, lai sanāk deja. Šobrīd Usmas lielos dejotājus vieno svētdienas vakari, mūzika, polka, palēciens, teciņi un smiekli pāri visam.

Usma DK

 

Tautas nams Usma piedāvā:

Telpas konferencēm, dažādiem saviesīgiem pasākumiem, svinībām, bēru mielastiem, kā arī naktsmītnes. Tautas nams ir aprīkots ar dušas telpām, kā arī virtuves telpu.

Telpu īre:

Lielā zāles izmantošana - 100 personām, Saieta zāles vai izstāžu zāles izmantošana - 25 personām.

Tehniskais aprīkojums: skaņas un gaismas iekārtas.

Tautas nama pakalpojumu izcenojumi 

Lielā zāle (novada   iedzīvotājiem), eiro/h bez PVN

Lielā zāle (citu novadu iedzīvotājiem), eiro/h bez PVN

Mazā zāle (novada iedzīvotājiem), eiro/h bez PVN

Mazā zāle(citu novadu iedzīvotājiem), eiro/h bez PVN

4.27  

7.11

2.85

5.69

Esat mīļi gaidīti tautas namā Usma!

Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Februāris 2018
P O T C Pk S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4