Jaunbūves darbi sporta laukumā un stadionā

2017-03-23, 13.33
Targales stad

Tārgales pagastā sākusies Tārgales pamatskolas sporta laukuma jaunbūve. Objektā strādā SIA “Ostas celtnieks” pārstāvji, būvuzraudzību veic SIA “BaltLine Globe” darbinieki. Sporta laukuma jaunbūvi, piešķirot 404 153,40 eiro un izmantojot Valsts kases aizdevumu, finansē Ventspils novada pašvaldība.

Targales stad2
Mārča Laksberga foto

Sešu mēnešu laikā pie Tārgales pamatskolas izbūves skrejceļu, ierīkos futbola un pludmales volejbola laukumu, uzstādīs tribīnes un āra trenažierus, atsevišķs sektors būs paredzēts vairākām vieglatlētikas disciplīnām.
   Aprīļa sākumā sāksies Zūru pamatskolas stadiona jaunbūve. Arī šajā objektā strādās SIA “Ostas celtnieks” pārstāvji, bet būvuzraudzība uzticēta personu apvienībai “Lakalme&Akorda”. Būvdarbi izmaksās 379 368,85 eiro, tostarp 35 606,78 eiro – Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums,  pašvaldība izmantoja Valsts kases aizdevumu.
   Zūru pamatskolas stadionā piecu mēnešu laikā iekārtos skrejceliņus, šķēpmešanas, lodes grūšanas, diska un vesera mešanas sektoru, tāllēkšanas bedri, ierīkos futbola laukumu, uzstādīs basketbola grozu un tribīnes. Pie stadiona būs novietoti atkritumu konteineri, mobilā tualetes kabīne, atpūtas soliņi, velosipēdu novietne un autostāvlaukums, tiks ierīkota lietus ūdens kanalizācijas sistēma.