E-pakalpojumi

E-veseliba

Svinīgi atklāta Ugāles vidusskolas virtuve

FOTOGALERIJA
  29. martā ar skolas direktores Lāsmas Milleres uzrunu, sveicieniem no novada domes, Izglītības pārvaldes, pagasta pārvaldes un skolotāju novēlējumiem atklāta Ugāles vidusskolas virtuve un tās palīgtelpas. Pasākumu kuplināja mazie skolas pavāri, to papildinot ar skaistu tematisku deju. Pēc svinīgās lentas pārgriešanas tika dota iespēja izmēģināt jaunās plīts iespējas, cepot pankūkas.
   Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēmis ekspluatācijā būvobjektu "Ugāles vidusskolas virtuves, palīgtelpu un inženierkomunikāciju pārbūve". Ventspils novada pašvaldība objekta rekonstrukciju finansēja, piešķirot 343 831,63 eiro, šim nolūkam izmantots Valsts kases aizdevums. Būvdarbus veica SIA " Pilsbūve", būvniecības uzraudzību – SIA "Vide un būve", projektēšanas darbus – SIA "Arhitektu birojs "Krasts"".
  P2090005
  Aleksandra Hmeļņicka foto
   Trīs mēnešu laikā veikta esošā korpusa paplašināšana, iekštelpu pārbūve un jaunu izbūve, veikti siltināšanas un teritorijas labiekārtošanas darbi, atjaunots jumts, izbūvēta ventilācijas sistēma, virtuvē un palīgtelpās izbūvēti jauni inženiertīkli, ēdamzālē veikts kosmētiskais remonts, nodrošināta moderna siltumapgāde. Virtuvē tagad ir jaunas iekārtas, kas ļauj strādāt mūsdienīgāk, ātrāk un ērtāk, ievērojot visas sanitārās prasības.
   Ugāles vidusskolas direktore Lāsma Millere ir gandarīta par paveikto skolā, jo viņai patīk tīra un sakopta vide: "Šādā vidē to ir daudz vieglā uzturēt kārtībā, tāpēc ir prieks par patīkamajām pārmaiņām. Tās nudien ir vērienīgas, jo virtuve atrodas bijušā ekonomikas kabineta vietā, tagad ir atsevišķas noliktavas dažādām produktu grupām. SIA "Audora" darbiniekiem, kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus, vēl jāapgūst darbošanās ar jaunajām iekārtām, bet tas ir tikai laika jautājums."

Jūnijs 2017