Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Uzsākts projekts jūras piesārņojuma gadījumā

Estoni Latvia interreg
   Piekrastē uzsākts kopīgs projekts ar Igauniju labākai sadarbībai un reaģēšanai jūras piesārņojuma katastrofu gadījumā. Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Igaunijas glābšanas pārvaldi, Igaunijas mazo jahtu ostu attīstības centru un 4 novadu pašvaldībām – Ventspils, Rojas, Engures un Salacgrīvas uzsācis projektu, kura mērķis ir uzlabot vides drošību jūras un piekrastes ūdeņos Rīgas jūras līča un Irbes šauruma teritorijās, stiprinot Latvijas un Igaunijas glābšanas dienestu un infrastruktūras pārvaldītāju (mazo ostu, pašvaldību) sadarbību un kapacitāti.

Lasīt tālāk ...

Īstenos projektu par drošību piekrastē

Estoni Latvia interreg
   Projekts EST-LAT 18 "Drošība piekrastē un jūras teritorijā Latvijā un Igaunijā /Safe Sea". Projekta mērķis ir uzlabot vides drošību jūras un piekrastes ūdeņos Rīgas jūras līča un Irbes šauruma teritorijās, stiprinot Latvijas un Igaunijas glābšanas dienestu un infrastruktūras pārvaldītāju (ostu, mazo ostu, pašvaldību) sadarbību un kapacitāti.

Lasīt tālāk ...

Īstenos projektu nelielo etnisko reģionu attīstībai

Estoni Latvia interreg 
 PREZENTĀCIJA (PDF)
 PREZENTĀCIJA (SWF)
   Ventspils novadā 2017.–2020. gadā tiks īstenots projekts "Nelielo etnisko reģionu kā tūrisma galamērķu attīstība – UNESCO tūrisms". Projekta mērķis ir saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu suitu, līvu un setu kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos tūrisma pakalpojumus, popularizēt attiecīgos reģionus kā tūrisma galamērķus un virzīt līvus tikt iekļautiem UNESCO nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā. Novadā projektā iesaistīti Tārgales un Jūrkalnes pagasti.

Projekts "Industriālais mantojums"

Estoni Latvia interreg
   26 industriālā mantojuma objekti iesaistās Igaunijas – Latvijas programmas projektā "Industriālais mantojums". Veicinot industriālās vēstures liecības saglabāšanu, 26 Latvijas un Igaunijas industriālā mantojuma objekti uzsāk projektu "Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai".

Lasīt tālāk ...

Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31