Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Veloorientēšanās pasākumā "Sudraba spieķis 2017"

019
  Uz visai jautras un azartiskas nots aizritējis ceturtais veloorientēšanās pasākums Zlēkas. Šogad piedalījās 17 komandas kopskaitā 91 dalībnieks. Visvairāk dalībnieku ieradās no Zlēkām (23), Ventspils (23) un Piltenes (22).  Tālākie dalībnieki ieradās no Liepājas, Kolkas, Rīgas, Babītes, pat Viesītes. No citiem novada pagastiem gan komandas nepiedalījās, tomēr kontrolpunktos dalību visai aktīvi ņēma kultūras darbinieki vai pašdarbnieki teju no visiem pagastiem.

Lasīt tālāk ...

Jūrkalnes mākslas plenērs noslēdzies

IMG 4324
FOTOGALERIJA
   Jau astotais Jūrkalnes mākslas plenērs noslēdzās 10. jūlijā. Pavadījuši desmit radošas dienas Jūrkalnē, mākslinieki radījuši darbus, ko ietekmē Jūrkalnes daba, cilvēki un kultūra. Plenēra izstādes notiek Pilsberģu krogā un Zaķu krogā, tās būs aplūkojamas visu vasaru līdz septembra vidum, kad Jūrkalnē gaidāma ikgadējā Ābolu balle. Plenēra ietvaros tika arī veidots muzikālais noformējums “Vētru muzejam”, kas šogad taps Jūrkalnes tautas namā.

Lasīt tālāk ...

Piektajās novada senioru sporta spēlēs

IMG 4217
VIDEOSIŽETS
FOTOGALERIJA
   Vārves pagasta Zūrās aizvadītas piektās Ventspils novada senioru sporta spēles. Pasākuma dalībnieki veica desmit dažādas individuālas sportiskas aktivitātes, no kurām katrs varēja izvēlēties sešas savām spējām atbilstīgākās un interesantākās. Bet pirms sacensībām, pagastu seniori atsauca atmiņā bērnībā pieredzēto, tad notika pirmssacensību iesildīšanās, ko piedāvāja Zanda Blumfelde. Viņa senioriem vadīja arī nūjošanas nodarbību.  
   Pasākumā muzicēja grupa "Ventspils blumīzeristi", bet sporta spēļu izskaņā uzstājās "Lustīgā blumīzera" mūziķi.

Piejūras senioru festivālā "Pie jūras dzīve mana"

Piejuras senioru festivals2
VIDEOSIŽETS
FOTOGALERIJA
  1. jūlijā Jūrkalnē notika Piejūras senioru festivāls "Pie jūras dzīve mana". Ventspils novadā šajā dienā ieradās seniori no daudziem Latvijas piejūras novadiem, kur viesus sagaidīja Ventspils novada Senioru padome.  Jūrkalnes Ugunspļavā rosības iesākās ar svinīgām uzrunām, tika pacelts festivāla karogs, uzklāts baltais galdauts, izskanējuši piejūras novadu pārstāvju sveicieni un priekšnesumi. Pasākuma mērķis ir veicināt senioru sadarbību, pastāstīt citiem par savu pieredzi un aktivizēt senioru kustību piejūras novados, norādot, ka arī seniori ir gatavi iesaistīties sabiedrībai svarīgu lēmumu pieņemšanā.
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Augusts 2017
P O T C Pk S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3