Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Amatierkolektīvi

Ances kultūras nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ance”

trešdiena 1800-2000

svētdiena 1700-1900

Elita Kuģeniece

Senioru deju kolektīvs

otrdiena 1800-2000

Elita Kuģeniece

Amatierteātris

 

Vita Auziņa

Jūrkalnes tautas nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Etnogrāfiskais ansamblis „Maģie suiti”

otrdiena 1500-1700

Ilga Leimane

Bērnu un jauniešu teātris „Jampadracis”

trešdiena 1500-1700

ceturtdiena 1500-1700

Kristīne Skrulle

Ugāles tautas nams „Gaisma”

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Jauktais koris „Eglaine”

pirmdiena 1800-2000

trešdiena 1800-2000

Zane Venžega

Pūtēju orķestris „Ugāle”

pirmdiena 1900-2100

piektdiena 1900-2100

Jānis Smilga

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Spiekstiņi”

pirmdiena 1930-2130

ceturtdiena 1930-2130

Gints Skribāns

Jauniešu deju kolektīvs „Palēciens”

pirmdiena 1800-1930

trešdiena     1800-1930 

Gints Skribāns

Amatierteātris "Ugāles Drāma"

otrdiena 1930-2130

trešdiena 1930-2130

Iveta Pete

Līnijdeju kolektīvs "Margrietiņas"

trešdiena 1900-2100

Zenta Ķeizare

Vokāli instrumentālais ansamblis "Sienāži'

piektdiena 2100-2300

Alvis Krūmiņš 

Folkloras kopa 

ceturtdiena 2000-2200

Arita Grīnberga 

Piltenes kultūras nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Sieviešu vokālais ansamblis „Rūta”

ceturtdiena 1900-2100

Nelda Matisova

Jauktais jauniešu vokālais ansamblis „Zumm”

otrdiena 1800-1900

ceturtdiena 1800-1900

Nelda Matisova

Amatierteātris

trešdiena 1900-2200

Zane Pamše

Folkloras kopa 

ceturtdiena 1900-2200

Nelda Matisova 

Popes Kultūras nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Amatierteātris

pirmdiena 1900-2100

trešdiena 1900-2100

Līga Poriete

Folkloras kopa „Pūnika”

ceturtdiena 1730-1930

Ligita Lukševica

Līnijdeju kopa

otrdiena 2000-2130

Linda Tīsone

Puzes Kultūras nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Folkloras kopa "Sītava"

otrdiena 1830-2030

Lienīte Čače

Sieviešu vokālais ansamblis "Mežaroze"

trešdiena 1600-1800

Lienīte Čače

Vokālais trio "Pa īstam"

pirmdiena 2030-2200

Lienīta Čače

Amatierteātris "Un tā tālāk"

 trešdiena 1800-2000

Iveta Pete

Tārgales pagasts

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Līvu folkloras kopa „Kāndla”

pirmdiena 1800-2000

ceturtdiena 1800-2000

Ilga Porniece

Bērnu līvu folkloras kopa „Piški kāndla”

otrdiena 1500-1700

ceturtdiena 1200-1300

Ilga Porniece

Sieviešu vokālais ansamblis „Ziedu laiks”

pirmdiena 1700-2100

ceturtdiena 1700-2100

Margita Kronberga

Užavas Tautas nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Sieviešu vokālais ansamblis „Saiva”

trešdiena   1900-2100

Ilze Geste

Amatierteātris

pirmdiena 1830-2100

Linda Ivzāne

Jauniešu amatierteātris "Spēlmanītis" 

otrdiena    1830-2100

Vēsma Lode

Ziru Tautas nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Amatierteātris

piektdiena 1900-2200

Anita Pāvelsone

Usmas Tautas nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Amatierteātris „Suflē”

dažādas dienas 1900-2100

Sigita Dermaka

     
     

Vārves pagasts

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Folkloras kopa "Vēlava"   

trešdiena 1400-1600

Ināra Sālava

Amatierteātris "Vārava"          

ceturtdiena 1800-2100

Inga Berga

Bērnu deju kolektīvs "Vāruvīte"

 trešdiena, ceturtdiena 1800-1900

Agate Hartmane

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vāruve"

 pirmdiena, trešdiena 1900-2100

Agate Hartmane

Bērnu amatierteātris

 ceturtdiena 1400-1600

Viktorija Rebuka

Zlēku Kultūras nams

Kolektīvs

Darbošanās laiks

Vadītājs

Bērnu amatierteātris

pirmdiena 1530-1700

Kristīne Zāle

Amatierteātris

pirmdiena 1900-2100

Kristīne Zāle

Pirmsskolas vecuma bērnu deju grupa 

otrdiena, ceturtdiena 1530-1630

Līga Brūvere 

 
 
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31