Ventspils novads

 

Volejbols – komandu spēle

vol Pope
     11. martā Popes sporta centrā norisinājās volejbola turnīrs, kurā piedalījās piecas komandas: "Zlēkas", "Kāpostiņš", "Popes jūrnieki", "Mafija" un "Sapņo vien". Komandas spēlēja cita ar citu trīs setus līdz 25 punktiem. Šis  bija pirmais volejbola turnīrs Popes sporta centrā jaunajā gadā.
   1. vieta komandai "Mafija", kura sekmīgi uzveica visas komandas Komandā spēlēja Endijs Skolmeistars, Andris Graudužis, Mārtiņš Meiris, Niks Puriņš, Aleksis Kristiņš un Rets Ralfs Zilgme. 2. vieta komandai "Zlēkas", kurai pietrūka tikai mazliet, lai apsteigtu turnīra uzvarētājus, komandā spēlēja Dāvis Bože, Andris Kaģis, Uģis Sproģis, Uģis Kronlaks un Sandris Vērsis. 3. vieta komandai "Kāpostiņš", kura tikai par vienu punktu bija priekšā komandai  "Popes jūrnieki", komandā spēlēja Mareks Izašars, Oskars Ozoliņš, Ingus Veidenbaums, Andis Veidenbaums, Roberts Pērkons un Kristiāns Tinte. Komandā "Popes jūrnieki" spēlēja arī Līga Šulca, vienīgā meitene turnīrā, kuru Popes sporta centrs sveica pagājušajā sieviešu dienā ar pavasarīgiem ziediem un kārumiem, pārējie komandas dalībnieki: Jānis Zemels, Mariss Gredzens, Lauris Brikainis, Māris Bērents un Agris Bileskalns. 
   Komandas tika apbalvotas ar medaļām, kausiem un sponsoru balvām. Paldies palīgiem – Popes sporta centram, Ventspils novada pašvaldībai, Popes pagasta pārvaldei, uzņēmumam "ARB Pope" un biedrībai "Popes Muiža".
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Jūnijs 2018
P O T C Pk S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1