Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

Sacensības rudens krosā

Rudens kross
   5. oktobrī Ventspilī, spītējot lietum un vējam, Ventspils novada BJSS un skolu audzēkņi sacentās izturībā rudens krosā. Jaunākie dalībnieki sacentās 500 m distancē un vecākie 800 m – 1500 m skrējienā.
RUDENS KROSA REZULTĀTI
   Godalgotās vietas izcīnīja 2008. g. dz. grupā 500 m distancē 1. vietā – Guntars Bakanauskis (Pope), Ieva Miķelsone (Piltene), 2. vietā – Reinis Zariņš (Puze), Keita Žerdeva (Zūras), 3. vietā – Nikita Malisev (Ugāle), Sabīne Ozoliņa (Piltene).
 2007. g. dz. grupā 500 m distancē 1. vietā – Eduards Strelkovs (Pope), Estere Stepe (Ugāle), 2. vietā – Aleksis Ūdris (Zūras), Paula Liepājniece (Zūras), 3. vietā – Edmunds Reinvalds (Ugāle), Daniela Dāvida (Tārgale).
 2006. g. dz. grupā zēniem 800 m, meitenēm 500 m 1. vietā – Ričards Austers (Tārgale), Nikola Punka (Piltene), 2. vietā – Markuss Meiļuns (Piltene), Sana Rūmniece (Pope), 3. vietā – Andis Ozoliņš (Tārgale), Karolina Karla Matisone (Piltene).
 2005. g. dz. grupā 800 m distancē 1. vietā – Armands Bakanauskis (Pope), Karīna Bernāne (Ugāle), 2. vietā – Gabriels Kvecko (Piltene), Samanta Osiņa (Piltene), 3. vietā – Nils Vents Cīrulis (Puze), Singa Rozentāle (Zūras).
 2004. g. dz. grupā zēniem 1000 m, meitenēm 800 m 1. vietā – Ralfs Kvecko (Piltene), Zane Hamstere (Zūras), 2. vietā – Krists Muižnieks (Tārgale), Alise Elza Skricka (Ugāle), 3. vietā – Kaspars Plotnieks (Zūras), Patricija Veinberga (Tārgale).
2003. g. dz. grupā 1000 m 1. vietā – Niks Lagzdiņš (Pope), Rūta Zāle (Piltene), 2. vietā – Jēkabs Priekulis (Ugāle), Marta Bērzleja (Pope), 3. vietā – Sanijs Strauss (Piltene), Patrīcija Martinsone (Tārgale).
2002. g. dz. grupā 1000 m 1. vietā – Kristaps Fiļipjonoks (Piltene), Kristiāna Apsīte (Puze), 2. vietā Fricis Cīrulis (Pope), Ketija Orlovska (Pope), 3. vietā – Uģis Brensons (Zūras), Tija Freimane (Ugāle).
 2001. g. dz. grupā jauniešiem 1500 m, jaunietēm 1000 m 1. vietā – Pēteris Mikuckis (Zūras), Linda Lelde Līduma (Ugāle), 2. vietā – Rihards Drullis (Piltene), 3. vietā – Sandis Zamuels (Stikli).
2000. g. dz. grupā jauniešiem 1500 m 1. vietā – Teodors Drazlovskis (Ugāle), 2. vietā – Edgars Ziemelis (Piltene), 3. vietā – Jānis Pēteris Pečaks (Ugāle).
2000. g. dz. grupā jaunietēm 1000 m 1. vietā – Anna Priekule (Ugāle).
   Uzvarētāji saņēma medaļas un piemiņas uzlīmes, diplomus. Sportistus krosam sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri un skolu sporta skolotāji – A. Kiršteins, D. Lodiņš, A. Čaklis, A. Žeimunds, A. Paipals, A. Anderšmits, S. Šteinbergs, R. Ziemelis.
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31