Ventspils novads

 

E-pakalpojumi

e-pakalpojumi
VPVKAC VARAM 150x150px VSAA
E-veseliba
 

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017”

Uznemeju dienas Kurzeme
  Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017”, kas notiks 2. un 3. jūnijā Ventspils Olimpiskajā centrā.
   “Uzņēmēju dienas Kurzemē” pirmo reizi norisinājās 2016. gada maijā Liepājā, vienkopus pulcējot Kurzemes reģiona pašvaldības un simtu piecdesmit uzņēmumus no visa reģiona. Šo pasākumu vēlamies ieviest kā tradīciju, kas vienā gadā norisinās Liepājā, bet otrā – Ventspilī, ļaujot apmeklētājiem iepazīties ar Kurzemes uzņēmumu plašo piedāvājumu un lepoties ar pašu mājās saražoto. 2017. gada pasākumu programmā tradicionāli plānota izstāde, biznesa iespēju forums, kontaktu birža, mājražotāju un amatnieku gadatirgus. Dalību pieteikušas jau vairākas Kurzemes pašvaldības, tostarp arī Ventspils novads. Paralēli izstādei  norisināsies SEB Auto dienas – būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 50 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto.

   Piedaloties izstādē, uzņēmumam ir iespēja iepazīstināt ar savu produkciju un pakalpojumiem vairākus tūkstošus apmeklētāju gan no Ventspils, gan visa Kurzemes reģiona, uzzināt jaunumus par uzņēmējiem aktuālām tēmām biznesa iespēju forumā, izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

   Jaunums šogad būs darba devēju un darba ņēmēju klātienes tikšanās, tāpēc īpaši aicinām pieteikties dalībai ražotājus un citus uzņēmumus, kas būtu ieinteresēti informēt par vakancēm, lai pozicionētu sevi kā potenciālos darba devējus. Uzņēmumi ir aicināti informēt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus – par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiek sagaidītas no darbiniekiem.

   Sestdien apmeklētājus priecēs kultūras programma, kuras ietvaros notiks dažādas zīmola “Latvijas Labums” aktivitātes. “Ja ir iespēja izvēlēties vietējo ražojumu vai importa, tad vienmēr jāpatur prātā, ka savs Latvijas labums ir jāvairo, jo aiz tā “stāv” darba vietas draugiem, radiem un kaimiņiem, kā arī nomaksāti nodokļi, kas nodrošina tādas svarīgas lietas kā izglītība, drošība un veselība. Aicinu ikvienu būt atbildīgu un priekšroku dot mūsu valstī ražotiem labumiem,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
   Papildu informācija par pasākumu pieejama, kontaktējoties ar LTRK Valdes padomnieci reģionālos jautājumos pa tālruni 29 141 693 vai e-pastu .
Twitter24facebook33
Laiks Ventspils:

TŪRISMS

Notikumu Kalendārs

Aprīlis 2017
P O T C Pk S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30