SIA “VNK serviss” informē par aktualitātēm ūdensapgādes uzlabojumu projektos Usmas un Ugāles ciemā.
● Usmas ciema "Ausekļi" urbums
Lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti Usmas ciema "Ausekļi" urbuma klientiem, ir izstrādāts un saskaņots projekts, un oktobra sākumā plānots uzsākt ūdensvada izbūves darbus Usmas ciema "Ausekļu" urbuma atslēgšanai un esošo klientu pieslēgšanai Usmas ciema "Centra" urbumam. Darbus plānots pabeigt 2025. gadā.
● Ugāles ciema "Rīgas adītājs" urbums
Lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti Ugāles ciema "Rīgas adītājs" urbuma klientiem, tika izstrādāts projekts, kurš saskaņošanas procesā neguva VAS "Latvijas Valsts ceļi" atbalstu. Izvērtējot VAS "Latvijas Valsts ceļi" prasības un iespējamās izmaksas, tika pieņemts lēmums mainīt "Rīgas adītāja" un Centra" ūdensvada tīklu savienojuma risinājumu. Tas prasa jauna projekta izstrādāšanu un saskaņošanu. Sekmīgi saskaņojot un izstrādājot projektu, darbus plānots pabeigt 2026. gada pirmajā pusē.
● Ugāles ciema Rūpnīcas ielas daudzdzīvokļu mājas
Lai nodrošinātu nepārtrauktu un kvalitatīvu ūdens piegādi Ugāles ciema Rūpnīcas ielas daudzdzīvokļu māju masīvam, septembra otrajā pusē uzsākti maģistrālā ūdensvada pārbūves darbi. 2025. gadā plānojam veikt maģistrālā ūdensvada sakārtošanu Rūpnīcas ielas 1 un Rūpnīcas ielas 2 mājas teritorijā. Darbu pie maģistrālā ūdensvada sakārtošanas pārējām daudzdzīvokļu mājām plānots turpināt 2026. gadā.
Darbu veikšanas laikā var būt īslaicīgi ūdens padeves pārtraukumi vai ūdens saduļķošanās. Lūdzam izturēties ar sapratni par radītajām neērtībām.