No 9. līdz 13. februārim Ventspils novada Vārves un Užavas pagastā notiks NBS Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Kaujas nodrošinājuma bataljona karavīru kolektīvā apmācība.

Mācību laikā būs redzama karavīru pārvietošanās, kuri būs ģērbušies lauka formastērpos ar ieročiem. Tiks lietota mācību munīcija un citi imitācijas līdzekļi. Plānots arī helikoptera pārlidojums ar nolaišanos Ventspils lidlaukā.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus nesatraukties un ar sapratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm. Pateicamies par sabiedrības atbalstu Latvijas aizsardzības spēju stiprināšanā.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama: "Facebook": @MehanizetaBrigade; "Instagram": @mehaizeta_brigade; "TikTok": @mehanizeta_Brigade ; "YouTube": @MehanizetaBrigade; "Twitter" ("X"): @MehanizetaBde

Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigādes arhīva foto

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Cita informācija Civilā aizsardzība Užava Vārve Ventspils novads